fbpx
Prefabrykowane domy szkieletowe. Indywidualne projekty. Bez pozwolenia na budowę. Dom całoroczny lub budynek rekreacji indywidualnej, domek na wynajem.
Dom modułowy V5
Dom modułowy V5

Dom modułowy V5

Prezentujemy unikatowy o wysokiej jakości przestrzeni projekt nowoczesnego domku. Jest to idealna propozycja dla osób ceniących sobie nie tylko wypoczynek na łonie natury, ale również codzienne funkcjonowanie. Dom oferuje praktyczny program funkcjonalny, przystosowany do potrzeb użytkowników, a przeszklona fasada zapewnia otwarcie widokowe oraz całkowite doświetlenie wnętrza naturalnym światłem. Całość założenia projektowego skupiona jest na jednej fasadzie, której kontynuacją jest taras. Budynek został zaprojektowany z myślą o terenach widokowych, dlatego wszystkie pomieszczenia mieszkalne mają dostęp do przeszklonej fasady. Strefa wejściowa została zaprojektowana w taki sposób, aby dopiero po wejściu do środka odsłonić piękno natury. Jest to jednokondygnacyjny dom, podzielony na przestrzeń dzienną z salonem i aneksem kuchennym oraz łazienką oraz strefę nocną z dwiema sypialniami. Dom został zaprojektowany w celu uzyskania jak najlepszej efektywności energetycznej, spełniając wymagania izolacyjności termicznej, co przekłada się na niewielkie zużycie energii.

Dane techniczne

Powierzchnie i wymiary

 • Powierzchnia zabudowy: 63 m2
 • Powierzchnia podłóg: 53,52 m2
 • Kubatura: 153,62 m3
 • Wysokość budynku: 4,48 m
 • Wymiary budynku: 12,95 x 4,88 m
 • Minimalne wymiary działki: 19,95 x 16,88 m

Technologia i konstrukcja

 • ściany: konstrukcja szkieletowa, izolacja wełną skalną
 • okna: 3-szybowe aluplast
 • dach: jednospadowy, nachylenie 10°, o konstrukcji krokwiowej, izolacja wełną skalną
 • elewacja: deska świerk skandynawski

Dowiedz się więcej o technologii

  Zapytaj o szczegóły

  Interesuje Cię budowa domu według tego projektu?
  Skontaktuj się z nami, aby otrzymać szczegółową ofertę.

  Czy masz już kupioną lub wybraną działkę?

  Planowany termin budowy


  Lubisz prostotę, bo wiesz, że to właśnie w niej tkwi największa siła. Dbasz o porządek w swoim domu i w swoim umyśle. Poświęcasz wiele uwagi temu, co dzieje się w Twoim wnętrzu. Obserwujesz świat i ciągle potrafisz się nim zachwycać. Pracujesz z największym skupieniem, a osiąganie kolejnych założeń nie sprawia Ci większego problemu. Regenerujesz się w ciszy i samotności. Chcesz, aby w Twojej codzienności mieszkał minimalizm. W kontaktach z innymi ludźmi jesteś prostolinijny i starasz się zawsze mówić prawdę. Mieszkasz w mieście i lubisz to. Marzy Ci się jednak takie miejsce, do którego będziesz mógł uciekać i w którym będziesz mógł się spokojnie zaszywać. Przestrzeń pozbawiona odgłosów miasta, migających świateł i wartkich rozmów. Tylko Twoja i tylko dla Ciebie, skrojona dokładnie pod Twoje potrzeby.
  Ten domek to miejsce, które urzeka swoją prostą. Na stałe mieszka w nim spokój, który umiejętnie powołuje do życia odprężenie. Nic tu nie rozprasza i nic tu nie krzyczy. Kiedy się w nim znajdujesz, Twój umysł odpoczywa od nadmiaru myśli i uczy się milknąć. Dochodzi w nim do konfrontacji z tym, co ważne i potrzebne. Zamiast nadmiaru, jest umiar. Na powierzchnię wychodzą przytłumione emocje, które chętnie zmieniają swoje zabarwienie. Otwiera się na medytację i pracę z umysłem. Pozwala się rozwijać. Koncentruje się na Tobie i jest skrojony właśnie pod Ciebie.
  Dom ma minimalistyczną stylistykę, której nie sposób jednak odmówić nowoczesności. Drewniane wykonanie sprawia, że poczujesz się w nim naturalnie. Duże okna otwarte na naturę pozwolą Ci spokojnie obserwować otoczenie i zachwycać się jego pięknem. Możesz przebywać w nim w samotności albo wpuścić między jego ściany radosną obecność bliskich Ci osób. Na parterze znajduje się wszystko to, czego Ci potrzeba. W aneksie kuchennym przygotujesz dokładnie to, na co masz właśnie ochotę. Z talerzem pełnym smaków usiądziesz w salonie i przegryzając kolejne kęsy będziesz obserwować poruszone wiatrem liście. W porze snu przyjmie Cię jedna z dwóch sypialni. W drugiej możesz położyć swojego towarzysza w odpoczynku albo zamienić ją w gabinet, jeśli zapragniesz mieć przestrzeń do pracy.