fbpx
Domy prefabrykowane, szkieletowe, drewniane. Projekty bez pozwolenia na budowę. Dom całoroczny lub budynek rekreacji indywidualnej, domek letniskowy na wynajem.
Widokowy V6
Widokowy V6

Widokowy V6

Budzisz się o poranku i czujesz, że potrzebujesz jakiejś odskoczni. Masz wrażenie, że neony miasta nieskutecznie walczą z jego szarością. Obserwujesz, jak świat się zmienia i gna bez tchu do przodu. Z lekkim poruszeniem wspominasz dawne czasy. Pamiętasz, jak budził Cię rano zapach świeżego pieczywa, a jedynym Twoim zadaniem było przeżyć dzień z uśmiechem. Wspominasz, jak wiele radości sprawiało Ci kopanie piłki pod blokiem i jak niewiele było potrzebne, aby zupełnie Cię rozpromienić. Zastanawiasz się, czy zmieniło się wszystko, czy to Ty się zmieniłeś. Zaczynasz marzyć o takim miejscu, które pozwoli przemówić podobnym emocjom i zdejmie z Twoich barków ciężar jakichkolwiek obowiązków.

Ten domek to miejsce, które chętnie przyjmie pod swój dach wszystkie Twoje wspomnienia i ugości je w magiczny sposób. Nie jest zwyczajny i sprawia, że Ty sam poczujesz się niecodziennie. To właśnie w nim znikają wszystkie zadania i obowiązki, a do życia budzą się plany, jak przeżyć dzień w pełni radości i spokoju. To miejsce, które pozwala Ci zanurzyć się w magii rodzinnych relacji i przypomnieć sobie moment, w którym zakochałeś się w swojej żonie. Budzi w Tobie kreatywność, która pozwala wymyślać dla dzieci takie zabawy, które kojarzą Ci się z dzieciństwem. Obserwujesz w nim obudzone do życia, beztroskie szczęście i czujesz się kilkanaście lat młodszy. Masz kontakt z przyrodą i potrafisz zachwycić się na nowo jej nieskażonym pięknem, bez dotyku techniki i ludzkich rąk. Jest dokładnie taki, jaki sobie wymarzyłeś.

Niecodzienny ma niewiele wspólnego z miejską aurą. Zamiast zgiełku i pędu oferuje raczej ciszę i spokój. Wykonano go z drewna, który nadaje mu niemal magicznego charakteru. Duże i widne okna otwierają się na piękno świata i chcą od Ciebie, abyś go obserwował. Możesz rano napić się kawy i patrzeć w żywą przestrzeń za szybą. Na parterze znajduje się aneks kuchenny połączony z salonem, który chętnie ugości Twoje kulinarne pomysły i chwile, które zechcesz spędzić z ulubionymi powieściami. W łazience weźmiesz latem orzeźwiający prysznic, a zimą zanurzysz się w cieple wody. Antresola znajdująca się na poddaszu zapewni przestrzeń do snu, który tym razem będzie wyjątkowo spokojny i regenerujący. Niecodzienny chętnie wypełni sobą chwile, które zechcesz spędzić w samotności. Chętnie przyjmie też pod swój dach Twoją rodzinę i stworzy dla was zaplecze do jednych z najpiękniejszych wspólnie przeżytych chwil.

Prezentujemy niepowtarzalny projekt nowoczesnego domku letniskowego o powierzchni zabudowy do 35 m2. Jest to idealna propozycja dla osób poszukujących nowych rozwiązań i ceniących sobie kontakt z naturą. Dom oferuje praktyczny program funkcjonalny, przystosowany do potrzeb użytkowników. Przeszklona fasada zapewnia doświetlenie całego budynku naturalnym światłem. Bryła budynku ma unikalną formę. Rzut na planie kwadratu, przykryty dachem dwuspadowym z kalenicą znajdującą się na przekątnej kwadratu. Całość domku dopełniają okiennice. Strefa wejściowa została zaprojektowana w taki sposób, aby dopiero po wejściu do środka odsłonić piękno natury, zaś taras stanowi kontynuację budynku. Dodatkowym atutem domku są rynny zaprojektowane w formie łańcucha. Parter to przestrzeń dzienna z salonem i aneksem kuchennym oraz łazienką. Strefa nocna została zaprojektowana na antresoli. Dom został zaprojektowany w celu uzyskania jak najlepszej efektywności energetycznej, spełniając wymagania izolacyjności termicznej, co przekłada się na niewielkie zużycie energii.

Powierzchnie i wymiary

 • Powierzchnia zabudowy: 34,81 m2
 • Powierzchnia podłóg: 40,09 m2
 • Powierzchnia użytkowa: 38,36 m2
 • Kubatura: 147,57 m3
 • Wysokość budynku: 7,76 m
 • Wymiary budynku: 5,90 x 5,90 m
 • Minimalne wymiary działki: 12,90 x 13,90 m

Technologia i konstrukcja

 • ściany: konstrukcja szkieletowa, izolacja wełną skalną o gr. 20 cm
 • strop: konstrukcja belkowa drewniana
 • okna: 3-szybowe aluplast
 • dach: dwuspadowy, nachylenie 30°, o konstrukcji krokwiowej
 • elewacja: świerk skandynawski

Dowiedz się więcej o technologii

Koszt budowy (SSZ):
209 tys. zł netto + fundamenty
(nie uwzględnia kosztu transportu na miejsce inwestycji)

  Zapytaj o szczegóły