fbpx
Prefabrykowane domy szkieletowe. Indywidualne projekty. Bez pozwolenia na budowę. Dom całoroczny lub budynek rekreacji indywidualnej, domek na wynajem.
Dom modułowy V6
Dom modułowy V6

Dom modułowy V6

Prezentujemy niepowtarzalny projekt nowoczesnego domku letniskowego o powierzchni zabudowy do 35 m2. Jest to idealna propozycja dla osób poszukujących nowych rozwiązań i ceniących sobie kontakt z naturą. Dom oferuje praktyczny program funkcjonalny, przystosowany do potrzeb użytkowników. Przeszklona fasada zapewnia doświetlenie całego budynku naturalnym światłem. Bryła budynku ma unikalną formę. Rzut na planie kwadratu, przykryty dachem dwuspadowym z kalenicą znajdującą się na przekątnej kwadratu. Całość domku dopełniają okiennice. Strefa wejściowa została zaprojektowana w taki sposób, aby dopiero po wejściu do środka odsłonić piękno natury, zaś taras stanowi kontynuację budynku. Dodatkowym atutem domku są rynny zaprojektowane w formie łańcucha. Parter to przestrzeń dzienna z salonem i aneksem kuchennym oraz łazienką. Strefa nocna została zaprojektowana na antresoli. Dom został zaprojektowany w celu uzyskania jak najlepszej efektywności energetycznej, spełniając wymagania izolacyjności termicznej, co przekłada się na niewielkie zużycie energii.

Dane techniczne

Powierzchnie i wymiary

 • Powierzchnia zabudowy: 35 m2
 • Powierzchnia podłóg: 40 m2
 • Kubatura: 147,57 m3
 • Wysokość budynku: 7,76 m
 • Wymiary budynku: 5,90 x 5,90 m
 • Minimalne wymiary działki: 12,90 x 13,90 m

Technologia i konstrukcja

 • ściany: konstrukcja szkieletowa, izolacja wełną skalną o gr. 20 cm
 • strop: konstrukcja belkowa drewniana
 • okna: 3-szybowe aluplast
 • dach: dwuspadowy, nachylenie 30°, o konstrukcji krokwiowej
 • elewacja: świerk skandynawski

Dowiedz się więcej o technologii

  Zapytaj o szczegóły

  Interesuje Cię budowa domu według tego projektu?
  Skontaktuj się z nami, aby otrzymać szczegółową ofertę.

  Czy masz już kupioną lub wybraną działkę?

  Planowany termin budowy


  Budzisz się o poranku i czujesz, że potrzebujesz jakiejś odskoczni. Masz wrażenie, że neony miasta nieskutecznie walczą z jego szarością. Obserwujesz, jak świat się zmienia i gna bez tchu do przodu. Z lekkim poruszeniem wspominasz dawne czasy. Pamiętasz, jak budził Cię rano zapach świeżego pieczywa, a jedynym Twoim zadaniem było przeżyć dzień z uśmiechem. Wspominasz, jak wiele radości sprawiało Ci kopanie piłki pod blokiem i jak niewiele było potrzebne, aby zupełnie Cię rozpromienić. Zastanawiasz się, czy zmieniło się wszystko, czy to Ty się zmieniłeś. Zaczynasz marzyć o takim miejscu, które pozwoli przemówić podobnym emocjom i zdejmie z Twoich barków ciężar jakichkolwiek obowiązków.
  Ten domek to miejsce, które chętnie przyjmie pod swój dach wszystkie Twoje wspomnienia i ugości je w magiczny sposób. Nie jest zwyczajny i sprawia, że Ty sam poczujesz się niecodziennie. To właśnie w nim znikają wszystkie zadania i obowiązki, a do życia budzą się plany, jak przeżyć dzień w pełni radości i spokoju. To miejsce, które pozwala Ci zanurzyć się w magii rodzinnych relacji i przypomnieć sobie moment, w którym zakochałeś się w swojej żonie. Budzi w Tobie kreatywność, która pozwala wymyślać dla dzieci takie zabawy, które kojarzą Ci się z dzieciństwem. Obserwujesz w nim obudzone do życia, beztroskie szczęście i czujesz się kilkanaście lat młodszy. Masz kontakt z przyrodą i potrafisz zachwycić się na nowo jej nieskażonym pięknem, bez dotyku techniki i ludzkich rąk. Jest dokładnie taki, jaki sobie wymarzyłeś.
  Niecodzienny ma niewiele wspólnego z miejską aurą. Zamiast zgiełku i pędu oferuje raczej ciszę i spokój. Wykonano go z drewna, który nadaje mu niemal magicznego charakteru. Duże i widne okna otwierają się na piękno świata i chcą od Ciebie, abyś go obserwował. Możesz rano napić się kawy i patrzeć w żywą przestrzeń za szybą. Na parterze znajduje się aneks kuchenny połączony z salonem, który chętnie ugości Twoje kulinarne pomysły i chwile, które zechcesz spędzić z ulubionymi powieściami. W łazience weźmiesz latem orzeźwiający prysznic, a zimą zanurzysz się w cieple wody. Antresola znajdująca się na poddaszu zapewni przestrzeń do snu, który tym razem będzie wyjątkowo spokojny i regenerujący. Niecodzienny chętnie wypełni sobą chwile, które zechcesz spędzić w samotności. Chętnie przyjmie też pod swój dach Twoją rodzinę i stworzy dla was zaplecze do jednych z najpiękniejszych wspólnie przeżytych chwil.