fbpx
Prefabrykowane domy szkieletowe. Indywidualne projekty. Bez pozwolenia na budowę. Dom całoroczny lub budynek rekreacji indywidualnej, domek na wynajem.
Dom modułowy V2
Dom modułowy V2

Dom modułowy V2

Prezentujemy niewielki, nowoczesny projekt domku letniskowego o powierzchni zabudowy do 35 m2. Jest to niestandardowa propozycja dla osób ceniących sobie wypoczynek na łonie natury. Dom oferuje praktyczny program funkcjonalny, przystosowany do potrzeb użytkowników. Przeszklona fasada zapewnia doświetlenie wnętrza naturalnym światłem oraz otwiera się na przyrodę będącą za oknem. Bryła budynku przybrała nowoczesną formę z jednospadowym dachem, który pokryto innowacyjną dachówką solarną. Strefa wejściowa oraz taras stanowi kontynuację budynku. Parter to przestrzeń dzienna z salonem i aneksem kuchennym oraz łazienką. Strefa nocna została zaprojektowana na antresoli. Dom został zaprojektowany w celu uzyskania jak najlepszej efektywności energetycznej, spełniając wymagania izolacyjności termicznej, co przekłada się na niewielkie zużycie energii.

Dane techniczne

Powierzchnie i wymiary

 • Powierzchnia zabudowy: 32 m2
 • Powierzchnia podłóg: 33,5 m2
 • Kubatura: 95,74 m3
 • Wysokość budynku: 7,31 m
 • Wymiary budynku: 7,15 x 4,48 m
 • Minimalne wymiary działki: 15,15 x 12,48 m

Technologia i konstrukcja

 • ściany: konstrukcja szkieletowa, izolacja wełną mineralną
 • strop: konstrukcja belkowa drewniana
 • okna: 3-szybowe aluplast
 • dach: jednospadowy, nachylenie 30°, o konstrukcji krokwiowej, kryty dachówką solarną (opcjonalnie)
 • elewacja: cegła klinkierowa (opcjonalnie)

Dowiedz się więcej o technologii

  Zapytaj o szczegóły

  Interesuje Cię budowa domu według tego projektu?
  Skontaktuj się z nami, aby otrzymać szczegółową ofertę.

  Czy masz już kupioną lub wybraną działkę?

  Planowany termin budowy


  Lubisz bogate w możliwości życie w mieście. Sukces przysiadł na Twoim ramieniu, więc chętnie czerpiesz z niego garściami. Mówią o Tobie, że masz wszystko i wszystko też możesz. Czasami jednak czujesz, że potrzeba Ci do pełni szczęścia jeszcze miejsca, które nie będzie skalane Twoimi osiągnięciami i wyuczoną prezencją. Chciałbyś czasami poczuć się jak przysłowiowy Kowalski, trochę anonimowy i zupełnie zwyczajny. Bez eleganckiej i drogiej kreacji na swoim ciele. Bez roztaczanej wokół woni dobrych perfum. Bez zegarka na dłoni, który odmierza czas do kolejnego ważnego spotkania. Bez obserwujących Twoje ruchy twarzy, bez słuchających uważnie Twoich słów uszu.
  Ten domek to miejsce, które skasuje dla Ciebie wszystkie te elementy codzienności, które chodzą w parze z Twoim sukcesem. Pozwoli Ci być sobą i zdejmie z Ciebie maskę, którą zakładasz w świecie biznesu. Wrzuci na Twoje ciało wygodny dres i oderwie Cię od sztywnych ram przestrzeni, w których poruszasz się najczęściej. Powie, że możesz zachowywać się czasami nawet trochę głupio, ubierać otoczenie w wybuchy niekontrolowanego śmiechu, biegać boso po łące i oddawać godziny ulubionym książkom. Nie będzie Cię ani oceniać ani komentować. Pozwoli Ci robić dokładnie to, na co masz ochotę i nikomu nie zdradzi waszych sekretów.
  Domek jest blisko natury i daleko od świata sztywnego biznesu. Jego projekt miał łączyć w sobie minimalizm oraz najnowsze trendy architektoniczne. Chcieliśmy stworzyć takie miejsce, które z otwartymi drzwiami przyjmie koloryt osobowości każdego człowieka i pozwoli mu być naprawdę sobą. Miało się znaleźć w nim wszystko to, czego potrzeba, aby komfortowo przeżywać każdy dzień. Oczyma wyobraźni wypełniliśmy go chwilami beztroskiej radości pomieszanej ze spokojem i odpoczynkiem. Kuchnia miała serwować najlepsze kanapki z serem. Salon zapewniać przestrzeń, która pozwoli trochę oderwać się od świata i przenieść tam, gdzie ożywają kreatywne pomysły i wartościowe spostrzeżenia. Sypialnia na parterze miała zaś przyjmować i otulać ciało i działać na doskonale regenerująco. Przestrzeń przed domkiem i ta widziana z jego dużych okien miała być tak żywa, piękna i naturalna, jak tylko się da.