fbpx
Prefabrykowane domy szkieletowe. Indywidualne projekty. Bez pozwolenia na budowę. Dom całoroczny lub budynek rekreacji indywidualnej, domek na wynajem.
Dom modułowy V4
Dom modułowy V4

Dom modułowy V4

Prezentujemy unikatową formę nowoczesnego domku letniskowego o powierzchni zabudowy do 35 m2. Jest to idealna propozycja dla osób szukających nietuzinkowych rozwiązań, ceniących sobie czas spędzany w otoczeniu natury. Dom oferuje praktyczny program funkcjonalny, przystosowany do potrzeb użytkowników. Przeszklona fasada zapewnia doświetlenie wnętrza naturalnym światłem oraz zaprasza otaczająca przyrodę do wnętrz. Bryła budynku przyjęła nowoczesną formę. Składa się z dwóch połączonych, jednakowych brył z jednospadowym dachem, które pokryto gontem blaszanym. Dodatkowym atutem domku są rynny zaprojektowane w formie łańcucha. Strefa wejściowa została zaprojektowana w taki sposób, aby dopiero po wejściu do środka odsłonić piękno natury. Parter składa się z dwóch niezależnych części:ze strefy dziennej z salonem i aneksem kuchennym oraz łazienką oraz strefy nocnej z sypialnią. Dodatkowo na antresoli zaprojektowano przestrzeń do pracy. Dom został zaprojektowany w celu uzyskania jak najlepszej efektywności energetycznej, spełniając wymagania izolacyjności termicznej, co przekłada się na niewielkie zużycie energii.

Dane techniczne

Powierzchnie i wymiary

 • Powierzchnia zabudowy: 35 m2
 • Powierzchnia podłóg: 33 m2
 • Kubatura: 105,31 m3
 • Wysokość budynku: 7,26 m
 • Wymiary budynku: 5,98 x 8,44 m
 • Minimalne wymiary działki: 12,98 x 16,44 m

Technologia i konstrukcja

 • ściany: konstrukcja szkieletowa, izolacja wełną skalną
 • strop: konstrukcja belkowa drewniana
 • okna: 3-szybowe aluplast
 • dach: dwuspadowy, nachylenie 40°, o konstrukcji krokwiowej, kryty gontem blaszanym, izolacja wełną
 • elewacja: drewno świerk skandynawski

Dowiedz się więcej o technologii

  Zapytaj o szczegóły

  Interesuje Cię budowa domu według tego projektu?
  Skontaktuj się z nami, aby otrzymać szczegółową ofertę.

  Czy masz już kupioną lub wybraną działkę?

  Planowany termin budowy


  Masz barwną osobowość. Nie lubisz nudy, charakteryzuje Cię wrodzona ciekawość i nie wierzysz w żadne granice poza tymi, które sam sobie nałożysz. Jesteś pewny siebie, charyzmatyczny i energiczny. Skupiasz na sobie uwagę i dobrze się z tym czujesz. Bardziej od wspinania się po zawodowej drabinie interesuje Cię posiadanie takiej kolekcji przeżyć, którą można by było obdzielić przynajmniej kilka osób. Lubisz podróże i te w odległe zakątki ziemi i też te w głąb siebie. Od jakiegoś czasu pojawia się w Twojej głowie myśl o domku na łonie natury, który przyjmowałby Cię pod swój dach zawsze wtedy, kiedy pojawi się pragnienie samotności. Tak, Ty też czasami potrzebujesz zejść z przysłowiowego świecznika, zebrać myśli i zaplanować, w jaki sposób tym razem zawładniesz światem i sercami innych ludzi.
  Ten domek jest trochę podobny do Ciebie. Nie można mu zarzucić wizualnej nudy, a jego otoczenie jest żywe bardziej niż cokolwiek innego. Natura zagląda do niego przez okna, ptaki otulają go swoimi śpiewem każdego poranka, a niebo każdej niemal nocy chce jaśnieć od gwiazd. To miejsce idealne, żeby się zatrzymać i wyruszyć w wewnętrzną podróż po spokój, równowagę i skupienie. Stanowi alternatywę dla kolorowych odcieni Twojej codzienności, pragnie dla Ciebie małego zatrzymania, ale takiego, które pozwoli Ci nabrać prawdziwego rozpędu.
  Domek ma wiele zalet, nie tylko wizualnych, ale też użytkowych. Drewniane ściany w połączeniu z dużym oknem o nieco finezyjnym kształcie, prezentują się naprawdę dobrze. W środku znajdziesz dużo przestrzeni, która da się zaaranżować tak, aby sprzyjała odpoczynkowi i przemawiała Twoim gustem. Na paterze znajdziesz przestronny salon połączony z aneksem kuchennym, łazienkę oraz sypialnię. Na poddaszu czeka na Ciebie antresola, która chętnie przyjmie pod swój dach łóżko dla zaproszonego przez Ciebie gościa. Spędzisz w nim wyjątkowe chwile, które skutecznie przygotują Cię na energiczne przeżywanie kolejnych dni.