fbpx
Domy prefabrykowane, szkieletowe, drewniane. Projekty bez pozwolenia na budowę. Dom całoroczny lub budynek rekreacji indywidualnej, domek letniskowy na wynajem.

Obserwując świat masz wrażenie, że bezmyślnie oddaje się pogoni za pieniędzmi i sukcesem. Wcale nie ogląda się za siebie i wydaje się, że nie tęskni też do wytchnienia. Nie zostawia wiele przestrzeni na to, co naprawdę ważne. Uczestniczysz w tym wyścigu o lepsze jutro. Poświęcasz swoją teraźniejszość dla przyszłości. Chcesz wierzyć, że wybrana przez Ciebie droga jest słuszna, chociaż bywa trudna. Czasami jednak w Twojej głowie pojawia się myśl o miejscu, które zamknie przed Tobą możliwość ciągłego planowania, kalkulacji i obmyślania kolejnych rozwiązań.

Domek Widokowy™ to miejsce, które oddycha spokojem. Pozwala się zatrzymać, obserwować piękno świata i w pełni doświadczać każdej chwili. Wypełnia braki. Napełnia swobodą. Pozwala oczyścić myślowy system. Zawraca uwagę na to, co ważne. Roztacza przed sobą widoki serca. Jest bliski naturze i daleki wyścigom. Nie pozwala życiu przeżywać Ciebie. Sprawia, że to Ty przeżywasz życie.

Domek Widokowy™ jest drewniany, nowoczesny i nietuzinkowy. Duże okna wpuszczają w jego wnętrze promienie ciepłego słońca, a nocą pozwalają błyszczeć gwiazdom i księżycowi. W nim kawa smakuje spokojem, a wino odprężeniem. Chętnie przyjmuje pod swój ciepły dach i rozprowadza w sobie uchwytną ciszę. Pozwala oderwać się od krzyczącego oczekiwaniami miasta. Jest ucieczką, która szybko zdobywa dla siebie stałe miejsce w każdym kalendarzu.

Projektując ten urokliwy azyl zadbaliśmy o to, aby spełniał on oczekiwania użytkowe przyszłych właścicieli. Wyobrażaliśmy sobie, jak siadają w salonie i okryci ciepłym kocem popijają herbatę spoglądając na budzący się do życia świat. Pojawiły się też zapachy przygotowywanych potraw i świeżych ziół. Dni, które biegną powoli i chętnie szukają wzruszeń. W tym domu miały zamieszkać spokojne wieczory, które otwierają się na bliskie rozmowy i ulubione książki. Oaza ciszy i spokoju, które w razie potrzeby można będzie wypełnić śmiechem dzieci, energią przyjaciół, miłością najbliższych. Wiedzieliśmy, że w takim domku można się tylko zakochać. Jest odpowiedzią na potrzebę odpoczynku, którego przecież tak bardzo potrzeba.