Domy prefabrykowane, szkieletowe, drewniane. Projekty bez pozwolenia na budowę. Dom całoroczny lub budynek rekreacji indywidualnej, domek letniskowy na wynajem.

Obserwując świat masz wrażenie, że bezmyślnie oddaje się pogoni za pieniędzmi i sukcesem. Wcale nie ogląda się za siebie i wydaje się, że nie tęskni też do wytchnienia. Nie zostawia wiele przestrzeni na to, co naprawdę ważne. Uczestniczysz w tym wyścigu o lepsze jutro. Poświęcasz swoją teraźniejszość dla przyszłości. Chcesz wierzyć, że wybrana przez Ciebie droga jest słuszna, chociaż bywa trudna. Czasami jednak w Twojej głowie pojawia się myśl o miejscu, które zamknie przed Tobą możliwość ciągłego planowania, kalkulacji i obmyślania kolejnych rozwiązań.

Domek Widokowy™ to miejsce, które oddycha spokojem. Pozwala się zatrzymać, obserwować piękno świata i w pełni doświadczać każdej chwili. Wypełnia braki. Napełnia swobodą. Pozwala oczyścić myślowy system. Zawraca uwagę na to, co ważne. Roztacza przed sobą widoki serca. Jest bliski naturze i daleki wyścigom. Nie pozwala życiu przeżywać Ciebie. Sprawia, że to Ty przeżywasz życie.

Domek Widokowy™ jest drewniany, nowoczesny i nietuzinkowy. Duże okna wpuszczają w jego wnętrze promienie ciepłego słońca, a nocą pozwalają błyszczeć gwiazdom i księżycowi. W nim kawa smakuje spokojem, a wino odprężeniem. Chętnie przyjmuje pod swój ciepły dach i rozprowadza w sobie uchwytną ciszę. Pozwala oderwać się od krzyczącego oczekiwaniami miasta. Jest ucieczką, która szybko zdobywa dla siebie stałe miejsce w każdym kalendarzu.

Projektując ten urokliwy azyl zadbaliśmy o to, aby spełniał on oczekiwania użytkowe przyszłych właścicieli. Wyobrażaliśmy sobie, jak siadają w salonie i okryci ciepłym kocem popijają herbatę spoglądając na budzący się do życia świat. Pojawiły się też zapachy przygotowywanych potraw i świeżych ziół. Dni, które biegną powoli i chętnie szukają wzruszeń. W tym domu miały zamieszkać spokojne wieczory, które otwierają się na bliskie rozmowy i ulubione książki. Oaza ciszy i spokoju, które w razie potrzeby można będzie wypełnić śmiechem dzieci, energią przyjaciół, miłością najbliższych. Wiedzieliśmy, że w takim domku można się tylko zakochać. Jest odpowiedzią na potrzebę odpoczynku, którego przecież tak bardzo potrzeba.