fbpx
Domy prefabrykowane, szkieletowe, drewniane. Projekty bez pozwolenia na budowę. Dom całoroczny lub budynek rekreacji indywidualnej, domek letniskowy na wynajem.
Domek Widokowy V8
Domek Widokowy V8

Domek Widokowy V8

Czujesz, że nadszedł ten moment, w którym chcesz stworzyć dla swojej rodziny przestrzeń do bliskich spotkań. Twój wymarzony domek znajduje się na łonie natury i jest miejscem, w którym miłość i radość ze wspólnego czasu mieszają się z każdym oddechem. Ostatnio trochę brakowało Ci czasu, który mógłby wypełnić się beztroskim śmiechem i zabawą. Wiesz, że to wreszcie się zmieni i niemal czujesz na plecach dreszczyk ekscytacji. Oczyma wyobraźni widzisz, jak jecie wspólnie śniadanie i nigdzie nie musicie się spieszyć. Popołudnie wypełniacie ulubionymi grami planszowymi, a wieczorem organizujecie seans filmowy, który rozbawia was do łez.

Ten dom to miejsce, które bardzo szybko staje się synonimem beztroskiej radości. Nie wpuszcza pod swój dach żadnych problemów i zamyka drzwi przed codziennymi obowiązkami. Mieszka w nim spokój i cisza, które chętnie ustępują miejsca rozmowom. Chce, abyś przeżywał w nim swoje ulubione chwile. Staje się oazą i samotnią, która zyskuje niezwykłą moc zmieniania świata. Pragnie być odwiedzana i wypełniana obecnością, a w zamian oferuje łatwość w przeżywaniu kolejnych chwil. Lubi, kiedy gra się w niej w gry planszowe, dyskutuje i rozmawia o tym, co naprawdę ważne. Zacieśnia więzy, ożywia miłość i pakuje w serca uczucie wdzięczności.

Dom mieszka na łonie natury. Zachwyca swoją nowoczesną stylistyką, którą uzupełnia się ponadczasowe wzornictwo klasyczne. Na parterze przygotujesz i zjesz pożywne śniadanie i upieczesz ulubione ciasta. W salonie połączonym z aneksem kuchennym rozegrają się główne sceny z waszego rodzinnego pobytu w Sielskim i stworzą się najpiękniejsze wspomnienia. Sypialnia przyjmie Twoje ciało na noc i otuli Cię do snu spokojem. Na poddaszu zamieszkają Twoje dzieci, a każde z nich dostanie swój oddzielny pokój. Do domu będziecie mogli przyjeżdżać na weekendy, urlop i wakacje. Otwarte na okna świat pozwolą Wam zachwycić się bliskością przyrody, która stanie się jeszcze bardziej żywa niż kiedykolwiek.

Prezentujemy niewielki projekt nowoczesnego domku. Jest to propozycja dla osób, ceniących sobie wypoczynek w naturalnym otoczeniu. Dom oferuje praktyczny program funkcjonalny, przystosowany do potrzeb użytkowników. Przestrzeń została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić doświetlenie wnętrza naturalnym światłem przy jednoczesnym zachowaniu wrażenia intymności i unikalności przestrzeni. Bryła budynku została zaprojektowana w stylu nowoczesnej stodoły z dwuspadowym dachem. Materiały elewacyjne zostały dobrane w taki sposób, aby zachować tradycyjny, naturalny wygląd domku. Strefa wejściowa oraz taras stanowią kontynuację budynku. Parter to przestrzeń dzienna z salonem i aneksem kuchennym oraz łazienką. Dodatkowo znalazła się tutaj sypialnia dla gości. Strefa nocna została zaprojektowana na poddaszu. W skład tej strefy wchodzą 3 sypialnie oraz łazienka. Dom został zaprojektowany w celu uzyskania jak najlepszej efektywności energetycznej, spełniając wymagania izolacyjności termicznej, co przekłada się na niewielkie zużycie energii.

Powierzchnie i wymiary

 • Powierzchnia zabudowy: 67,37 m2
 • Powierzchnia podłóg: 81,60 m2
 • Powierzchnia użytkowa: 66,60 m2
 • Kubatura: 283,20 m3
 • Wysokość budynku: 6,41 m
 • Wymiary budynku: 5,68 x 11,86 m
 • Minimalne wymiary działki: 13,68 x 19,01 m

Technologia i konstrukcja

 • ściany: konstrukcja szkieletowa, izolacja wełną skalną
 • strop: konstrukcja belkowa drewniana
 • okna: 3-szybowe aluplast
 • dach: dwuspadowy, nachylenie 40°, o konstrukcji krokwiowej, kryty blachą na rąbek stojący, izolacja wełną skalną
 • elewacja: drewno świerk skandynawski

Dowiedz się więcej o technologii

Koszt budowy (SSZ):
287 tys. zł netto + fundamenty
(nie uwzględnia kosztu transportu na miejsce inwestycji)

  Zapytaj o szczegóły