fbpx
Domek Widokowy V7
Domek Widokowy V7

Domek Widokowy V7

Obserwując świat masz wrażenie, że bezmyślnie oddaje się pogoni za pieniędzmi i sukcesem. Wcale nie ogląda się za siebie i wydaje się, że nie tęskni też do wytchnienia. Nie zostawia wiele przestrzeni na to, co naprawdę ważne. Uczestniczysz w tym wyścigu o lepsze jutro. Poświęcasz swoją teraźniejszość dla przyszłości. Chcesz wierzyć, że wybrana przez Ciebie droga jest słuszna, chociaż bywa też trudna. Czasami jednak w Twojej głowie pojawia się myśl o samotni. Takiej, która zamknie przed Tobą możliwość ciągłego planowania, kalkulacji i obmyślania kolejnych strategii.

Ten dom to miejsce, które oddycha spokojem. Pozwala się zatrzymać, obserwować piękno świata i w pełni doświadczać każdej chwili. Wypełnia braki. Napełnia swobodą. Pozwala zrestartować myślowy system. Zawraca uwagę na to, co ważne. Roztacza przed sobą widoki serca. Jest bliski naturze i daleki wyścigom. Nie pozwala życiu przeżywać Ciebie. Sprawia, że to Ty przeżywasz życie.

Dom jest drewniany, nowoczesny i pewnie nawet trochę luksusowy. Duże okna aplikują w jego wnętrze promienie ciepłego słońca, a nocą pozwalają błyszczeć gwiazdom i księżycowi. Kawa smakuje w nim spokojem, a whiskey odprężeniem. Widokowy chętnie przyjmuje pod swój ciepły dach i rozprowadza w sobie uchwytną ciszę. Pozwala oderwać się od krzyczącego oczekiwaniami miasta. Staje się samotnią, która szybko zdobywa dla siebie stałe miejsce w każdym kalendarzu.

Prezentujemy niewielki, ale komfortowy projekt nowoczesnego domku. Jest to idealna propozycja dla osób ceniących sobie codzienne życie w otoczeniu natury. Dom oferuje praktyczny program funkcjonalny, przystosowany do potrzeb użytkowników, a przeszklona fasada zapewnia doświetlenie wnętrza naturalnym światłem oraz otwiera się na przyrodę będącą za oknem, jednocześnie zapraszając ją do wnętrza. Bryła budynku została zaprojektowana w stylu nowoczesnej stodoły z dwuspadowym dachem, który pokryto blachą z łączeniem na rąbek. Dopełnienie stanowi elewacja wykonana z naturalnego drewna. Strefa wejściowa i taras zostały ze sobą połączone i stanowią kontynuację budynku. Parter to przestrzeń dzienna z salonem i aneksem kuchennym oraz łazienką. Strefa nocna została zaprojektowana na antresoli. Dom został zaprojektowany w celu uzyskania jak najlepszej efektywności energetycznej, spełniając wymagania izolacyjności termicznej, co przekłada się na niewielkie zużycie energii.

Powierzchnie i wymiary

 • Powierzchnia zabudowy: 53,16 m2
 • Powierzchnia podłóg: 68,83 m2
 • Powierzchnia użytkowa: 56,19 m2
 • Kubatura: 260,51 m3
 • Wysokość budynku: 6,53 m
 • Wymiary budynku: 5,68 x 9,36 m
 • Minimalne wymiary działki: 13,68 x 17,36 m

Technologia i konstrukcja

 • ściany: konstrukcja szkieletowa, izolacja wełną mineralną
 • strop: konstrukcja belkowa drewniana
 • dach: dwuspadowy, nachylenie 40°, o konstrukcji krokwiowej, kryty blachą, izolacja wełną mineralną
 • elewacja: drewno świerk skandynawski

Dowiedz się więcej o technologii

Koszt budowy (SSZ):
184 tys. zł netto + fundamenty
Zamów bezpłatną wycenę budowy

  Zapytaj o szczegóły