Domy prefabrykowane, szkieletowe, drewniane. Projekty bez pozwolenia na budowę. Dom całoroczny lub budynek rekreacji indywidualnej, domek letniskowy na wynajem.
Widokowy V7
Widokowy V7

Widokowy V7

Prezentujemy niewielki, ale komfortowy projekt nowoczesnego domku. Jest to idealna propozycja dla osób ceniących sobie codzienne życie w otoczeniu natury. Dom oferuje praktyczny program funkcjonalny, przystosowany do potrzeb użytkowników, a przeszklona fasada zapewnia doświetlenie wnętrza naturalnym światłem oraz otwiera się na przyrodę będącą za oknem, jednocześnie zapraszając ją do wnętrza. Bryła budynku została zaprojektowana w stylu nowoczesnej stodoły z dwuspadowym dachem, który pokryto blachą z łączeniem na rąbek. Dopełnienie stanowi elewacja wykonana z naturalnego drewna. Strefa wejściowa i taras zostały ze sobą połączone i stanowią kontynuację budynku. Parter to przestrzeń dzienna z salonem i aneksem kuchennym oraz łazienką. Strefa nocna została zaprojektowana na antresoli. Dom został zaprojektowany w celu uzyskania jak najlepszej efektywności energetycznej, spełniając wymagania izolacyjności termicznej, co przekłada się na niewielkie zużycie energii.

Powierzchnie i wymiary

 • Powierzchnia zabudowy: 54 m2
 • Powierzchnia podłóg: 67 m2
 • Kubatura: 260,51 m3
 • Wysokość budynku: 6,53 m
 • Wymiary budynku: 5,68 x 9,36 m
 • Minimalne wymiary działki: 13,68 x 17,36 m

Technologia i konstrukcja

 • ściany: konstrukcja szkieletowa, izolacja wełną mineralną
 • strop: konstrukcja belkowa drewniana
 • okna: 3-szybowe aluplast
 • dach: dwuspadowy, nachylenie 40°, o konstrukcji krokwiowej, kryty blachą, izolacja wełną mineralną
 • elewacja: drewno świerk skandynawski

Dowiedz się więcej o technologii

Koszt budowy (SSZ):
224 tys. zł netto + fundamenty
(nie uwzględnia kosztu transportu na miejsce inwestycji)

  Zapytaj o szczegóły

  Obserwując świat masz wrażenie, że bezmyślnie oddaje się pogoni za pieniędzmi i sukcesem. Wcale nie ogląda się za siebie i wydaje się, że nie tęskni też do wytchnienia. Nie zostawia wiele przestrzeni na to, co naprawdę ważne. Uczestniczysz w tym wyścigu o lepsze jutro. Poświęcasz swoją teraźniejszość dla przyszłości. Chcesz wierzyć, że wybrana przez Ciebie droga jest słuszna, chociaż bywa też trudna. Czasami jednak w Twojej głowie pojawia się myśl o samotni. Takiej, która zamknie przed Tobą możliwość ciągłego planowania, kalkulacji i obmyślania kolejnych strategii.
  Ten dom to miejsce, które oddycha spokojem. Pozwala się zatrzymać, obserwować piękno świata i w pełni doświadczać każdej chwili. Wypełnia braki. Napełnia swobodą. Pozwala zrestartować myślowy system. Zawraca uwagę na to, co ważne. Roztacza przed sobą widoki serca. Jest bliski naturze i daleki wyścigom. Nie pozwala życiu przeżywać Ciebie. Sprawia, że to Ty przeżywasz życie.
  Dom jest drewniany, nowoczesny i pewnie nawet trochę luksusowy. Duże okna aplikują w jego wnętrze promienie ciepłego słońca, a nocą pozwalają błyszczeć gwiazdom i księżycowi. Kawa smakuje w nim spokojem, a whiskey odprężeniem. Widokowy chętnie przyjmuje pod swój ciepły dach i rozprowadza w sobie uchwytną ciszę. Pozwala oderwać się od krzyczącego oczekiwaniami miasta. Staje się samotnią, która szybko zdobywa dla siebie stałe miejsce w każdym kalendarzu.