fbpx
Domy prefabrykowane, szkieletowe, drewniane. Projekty bez pozwolenia na budowę. Dom całoroczny lub budynek rekreacji indywidualnej, domek letniskowy na wynajem.
Domek Widokowy V3
Domek Widokowy V3

Domek Widokowy V3

Myśląc o rodzinie, którą udało Ci się zbudować, czujesz po prostu dumę. Twoja żona patrzy na Ciebie z ciągle taką samą czułością. Dzieci aplikują w powietrze pełne radości uśmiechy i namacalnie ożywiają całą przestrzeń. Uwielbiasz te momenty, w których możecie być razem i cieszyć się obecnością. Sporo czasu spędzałeś w pracy, ale czujesz, że możesz wreszcie odrobinę zwolnić. Bardziej od kolejnych zawodowych sukcesów i stawiania sobie poprzeczki jeszcze wyżej, potrzebujesz teraz prostej bliskości i odpoczynku w gronie najbliższych ci ludzi. Marzy Ci się miejsce, do którego będziecie mogli wyjeżdżać, aby rysować kolejne rozdziały waszej historii. Chcesz mieć je na własność, pomalować ściany szczęściem, otworzyć okna na wzruszenia i stworzyć oazę, która zawsze przyjmie was ciepło i pięknie.

Ten dom to miejsce, które roztacza wokół siebie aurę spokoju. Tworzy przestrzeń, która chętnie otwiera się na rozmowy, wspólnie przeżywane chwile, wewnętrzne poruszenia i spokojne odprężenie. Sprawia, że nic nie musisz, ale wszystko możesz. Pozwala się zregenerować i skierować swoje spojrzenie na to, co naprawdę ważne. Maluje uśmiechy na twarzach odwiedzających go ludzi i dba o to, aby czuli się dobrze. Miesza się z naturą i chce, abyś wyszedł jej na spotkanie. Daleko mu od miejskiego zgiełku. Oddycha ciszą, która chętnie ustępuje miejsca rozmowom.

Dom ma wszystko to, czego potrzeba, aby zachwycać. Jest drewniany, a jego projekt sprawie łączy w sobie naturalność, ekskluzywność i nowoczesność. Duże okna otwierają się na piękno natury i pozwalają obserwować budzący się do życia świat. Krajobrazy, które przed sobą maluje, są zależne od pory roku, temperatury i warunków atmosferycznych. Szklane szyby pozwalają dostrzec pierwsze oznaki wiosny, mienią się barwą jesiennych liści i radośnie witają pierwsze opady śniegu. Na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka, które pozwolą na powołanie do życia Twoich pomysłów na wymarzoną aranżację wnętrz. Poddasze przyjmie pod swój dach Twoje dzieci i najprawdopodobniej stanie się ich ulubionym miejscem.

Prezentujemy niewielki, przepełniony drewnem projekt nowoczesnego domku letniskowego o powierzchni zabudowy do 35 m2. Jest to propozycjadla osób, ceniących sobie wypoczynek w naturalnym otoczeniu. Dom oferuje praktyczny program funkcjonalny, przystosowany do potrzeb użytkowników. Przestrzeń została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić doświetlenie wnętrza naturalnym światłem przy jednoczesnym zachowaniu wrażenia intymności i unikalności przestrzeni. Bryła budynku została zaprojektowana w stylu nowoczesnej stodoły z dwuspadowym dachem. Materiały elewacyjne zostały dobrane w taki sposób, aby zachować tradycyjny, naturalny wygląd domku. Strefa wejściowa oraz taras stanowią przedłużenie budynku. Parter to przestrzeń dzienna z salonem i aneksem kuchennym oraz łazienką. Strefa nocna została zaprojektowana na antresoli. Dom został zaprojektowany w celu uzyskania jak najlepszej efektywności energetycznej, spełniając wymagania izolacyjności termicznej, co przekłada się na niewielkie zużycie energii.

Powierzchnie i wymiary

 • Powierzchnia zabudowy: 29,35 m2
 • Powierzchnia podłóg: 30,64 m2
 • Powierzchnia użytkowa: 26,04 m2
 • Kubatura: 108,01 m3
 • Wysokość budynku: 6,01 m
 • Wymiary budynku: 6,56 x 4,48 m
 • Minimalne wymiary działki: 14,56 x 11,48 m

Technologia i konstrukcja

 • ściany: konstrukcja szkieletowa, izolacja wełną mineralną
 • schody: systemowe o konstrukcji drewnianej
 • okna: 3-szybowe aluplast
 • dach: dwuspadowy, nachylenie 40°, o konstrukcji krokwiowej, kryty blachą, izolacja wełną mineralną
 • elewacja: drewno świerk skandynawski

Dowiedz się więcej o technologii

Koszt budowy (SSZ):
169 tys. zł netto + fundamenty
(nie uwzględnia kosztu transportu na miejsce inwestycji)

  Zapytaj o szczegóły