fbpx
Prefabrykowane domy szkieletowe. Indywidualne projekty. Bez pozwolenia na budowę. Dom całoroczny lub budynek rekreacji indywidualnej, domek na wynajem.
Dom modułowy V3
Dom modułowy V3

Dom modułowy V3

Prezentujemy niewielki, przepełniony drewnem projekt nowoczesnego domku letniskowego o powierzchni zabudowy do 35 m2. Jest to propozycjadla osób, ceniących sobie wypoczynek w naturalnym otoczeniu. Dom oferuje praktyczny program funkcjonalny, przystosowany do potrzeb użytkowników. Przestrzeń została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić doświetlenie wnętrza naturalnym światłem przy jednoczesnym zachowaniu wrażenia intymności i unikalności przestrzeni. Bryła budynku została zaprojektowana w stylu nowoczesnej stodoły z dwuspadowym dachem. Materiały elewacyjne zostały dobrane w taki sposób, aby zachować tradycyjny, naturalny wygląd domku. Strefa wejściowa oraz taras stanowią przedłużenie budynku. Parter to przestrzeń dzienna z salonem i aneksem kuchennym oraz łazienką. Strefa nocna została zaprojektowana na antresoli. Dom został zaprojektowany w celu uzyskania jak najlepszej efektywności energetycznej, spełniając wymagania izolacyjności termicznej, co przekłada się na niewielkie zużycie energii.

Dane techniczne

Powierzchnia zabudowy 32 m2
Powierzchnia użytkowa29,5 m2
Powierzchnia podłóg31,5 m2
Kąt nachylenia dachu 40°
Min. wymiary działki 14,8 m x 12,7 m

Możliwości aranżacji wnętrza

Prezentujemy przykładowe wizualizacje aranżacji wnętrza domu.

Co zyskujesz budując z nami?

Dostosowanie projektu

Sprawna budowa w 3 miesiące

Gwarancja niezmienności ceny

Poznaj wszystkie korzyści ze współpracy

Etapy realizacji

 1. Adaptacja projektu do oczekiwań i uwarunkowań działki.
 2. Uzyskanie zewzwoleń i prefabrykacja budynku.
 3. Montaż budynku, instalacji i wykończenie z zewnątrz.

Dowiedz się więcej o technologii budowy

Zakres prac

 • Koncepcja architektoniczna
 • Projekt budowlany
 • Projekt techniczny
 • Transport modułów (cena za km)
 • Praca dźwigu
 • Montaż konstrukcji
 • Zewnętrzna stolarka okienna i drzwiowa
 • Instalacje wod-kan, elektryczna, wentylacja (opcjonalnie)
 • Izolacja ścian wewnętrznych (opcjonalnie)
 • Dodatkowa izolacja ścian zewnętrznych (opcjonalnie)
 • Sucha zabudowa z płyt G-K (opcjonalnie)
 • Posadzka betonowa z izolacją (opcjonalnie)
 • Ogrzewanie podłogowe (opcjonalnie)

Na życzenie wykonujemy płytę fundamentową oraz dodatkowe instalacje (rekuperacja, klimatyzacja, panele fotowoltaiczne).

Sprawdź pełną specyfikację materiałową

Koszt budowy (wariant podstawowy):
176 tys. zł netto + fundament

  Zapytaj o szczegóły

  Interesuje Cię budowa domu według tego projektu?
  Skontaktuj się z nami, aby otrzymać szczegółową ofertę.

  Czy masz już kupioną lub wybraną działkę?

  Planowany termin budowy


  Myśląc o rodzinie, którą udało Ci się zbudować, czujesz po prostu dumę. Twoja żona patrzy na Ciebie z ciągle taką samą czułością. Dzieci aplikują w powietrze pełne radości uśmiechy i namacalnie ożywiają całą przestrzeń. Uwielbiasz te momenty, w których możecie być razem i cieszyć się obecnością. Sporo czasu spędzałeś w pracy, ale czujesz, że możesz wreszcie odrobinę zwolnić. Bardziej od kolejnych zawodowych sukcesów i stawiania sobie poprzeczki jeszcze wyżej, potrzebujesz teraz prostej bliskości i odpoczynku w gronie najbliższych ci ludzi. Marzy Ci się miejsce, do którego będziecie mogli wyjeżdżać, aby rysować kolejne rozdziały waszej historii. Chcesz mieć je na własność, pomalować ściany szczęściem, otworzyć okna na wzruszenia i stworzyć oazę, która zawsze przyjmie was ciepło i pięknie.
  Ten dom to miejsce, które roztacza wokół siebie aurę spokoju. Tworzy przestrzeń, która chętnie otwiera się na rozmowy, wspólnie przeżywane chwile, wewnętrzne poruszenia i spokojne odprężenie. Sprawia, że nic nie musisz, ale wszystko możesz. Pozwala się zregenerować i skierować swoje spojrzenie na to, co naprawdę ważne. Maluje uśmiechy na twarzach odwiedzających go ludzi i dba o to, aby czuli się dobrze. Miesza się z naturą i chce, abyś wyszedł jej na spotkanie. Daleko mu od miejskiego zgiełku. Oddycha ciszą, która chętnie ustępuje miejsca rozmowom.
  Dom ma wszystko to, czego potrzeba, aby zachwycać. Jest drewniany, a jego projekt sprawie łączy w sobie naturalność, ekskluzywność i nowoczesność. Duże okna otwierają się na piękno natury i pozwalają obserwować budzący się do życia świat. Krajobrazy, które przed sobą maluje, są zależne od pory roku, temperatury i warunków atmosferycznych. Szklane szyby pozwalają dostrzec pierwsze oznaki wiosny, mienią się barwą jesiennych liści i radośnie witają pierwsze opady śniegu. Na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka, które pozwolą na powołanie do życia Twoich pomysłów na wymarzoną aranżację wnętrz. Poddasze przyjmie pod swój dach Twoje dzieci i najprawdopodobniej stanie się ich ulubionym miejscem.