fbpx
Prefabrykowane domy szkieletowe. Indywidualne projekty. Bez pozwolenia na budowę. Dom całoroczny lub budynek rekreacji indywidualnej, domek na wynajem.
Domy modułowe całoroczne 70m2 i większe. Budowa na zgłoszenie. Nowoczesna stodoła | Widokowy.pl
Dlaczego Widokowy?

Dlaczego Widokowy?

Nasze domy cieszą widokiem przez cały rok. Świetnie wpisują się w naturalny krajobraz otaczającego lasu, łąki czy pobliskiego jeziora.
Pomimo swoich niedużych gabarytów, doskonale sprawdzają się jako całoroczne domy mieszkalne. Stawiamy na energooszczędne i ekologiczne rozwiązania.
Prefabrykowane przez nas konstrukcje są gotowe do postawienia w kilka tygodni. Dzięki technologii modułowej, jesteśmy w stanie dostarczać nasze domy na terenie całego kraju, a także za granicą.


Personalizacja projektu

Każdy nasz projekt możemy dostosować do Twoich potrzeb. Ściana w innym miejscu, inne okno, dodatkowe pomieszczenie lub zmiana wielkości? Nie ma problemu. Dopasujemy dla Ciebie wybrany projekt, by w pełni odpowiadał Twoim potrzebom.

Solidny i trwały budynek

Budujemy domy z certyfikowanego drewna konstrukcyjnego C24. Charakteryzuje je wysoka wytrzymałość. Stosujemy też membrany, płyty konstrukcyjne oraz izolacje wiodących producentów, gwarantując zdrowy i trwały budynek na lata.

Kompleksowa realizacja

Realizujemy budowę do standardu deweloperskiego. Możesz zlecić nam wykonanie płyty fundamentowej, instalacje klimatyzacji, wentylacji mechanicznej , instalacje fotowoltaiczną czy też rozwiązania systemu Smart Home.

Sprawna budowa

Dzięki dużemu stopniowi prefabrykacji możemy wybudować Twój dom w niespełna 3 miesiące od podpisania umowy. To oszczędność czasu i pieniędzy.

Gwarancja niezmienności ceny

Po podpisaniu z nami umowy masz pewność, że cena nie ulegnie zmianie bez względu na wzrost kosztów materiałów, robocizny czy inflację.